Καλές επιδόσεις από την ομάδα Τεχνικής Κολύμβησης στην Ημερίδα του Χαϊδαρίου

Με πολλές επιτυχίες και πλατιά χαμόγελα ολοκληρώθηκαν οι θερινοί αγώνες κολύμβησης προαγωνιστικών κατηγοριών για την ΑΕ Χαϊδαρίου
5 Ιουνίου 2018
Στην Εθνική ομάδα Νέων Open Water η Αφροδίτη Κατσιάρα
11 Ιουνίου 2018

Καλές επιδόσεις από την ομάδα Τεχνικής Κολύμβησης στην Ημερίδα του Χαϊδαρίου

Με καλές επιδόσεις από τους αθλητές της ΑΕ Χαϊδαρίου ολοκληρώθηκε η ημερίδα τεχνικής κολύμβησης που έλαβε χώρα στο δημοτικό κολυμβητήριο του Χαϊδαρίου. Οι αθλητές του Φραγκίσκου Σιάμου και του Αντώνη Δαλαμάγκα έδειξαν σε καλή κατάσταση ένα μόλις μήνα μετά το τέλος του πρωταθλήματος και ακριβώς ένα μήνα πριν το πρωτάθλημα των κατηγοριών που θα γίνει στη Θεσσαλονίκη (5-8 Ιουλίου).

Αναλυτικά τα αποτελέσματα των αθλητών της ΑΕΧ. Συγχαρητήρια σε όλους τους αθλητές και τους προπονητές.

50μ. Επιφάνειας 

Ανδρών

Κωνσταντίνος Τσιάβος – 18.54 – 7ος

Γυναικών

Βενετία Μπάτσιου – 21.51 – 2η – 1η στην Κατηγορία Νεανίδων

Άννα Ρουμνάκη – 23.45 – 4η – 1η στην Κατηγορία Κορασίδων

Ιωάννα Σημαντήρα – 23.74 – 5η –  2η στην Κατηγορία Κορασίδων

 

50μ.  Διπλά Πέδιλα 

Ανδρών

Λάμπρος Αθανασίου – 23.27 – 6ος – 4ος στην Κατηγορία Εφήβων

Χρήστος Βακαλής – 23.35 – 7ος – 5ος στην Κατηγορία Εφήβων

Σπυρίδων Καλαϊτζής – 23.36 – 8ος – 6ος στην Κατηγορία Εφήβων

Ιωάννης Μπάτσιος – 27.61 – 11ος – 1ος στην Προαγωνιστική Κατηγορία

Γυναικών

Άννα Βαντελά – 25.87 – 5η

Γεωργία – Κονδυλία Μπάτσιου – 27.34 – 7η – 4η στην Κατηγορία Κορασίδων

Άννα – Μαρία Ξιάρχου – 27.36 – 8η – 5η στην Κατηγορία Κορασίδων

Κατιάννα Θωμάκου – 30.39 – 14η – 2η στην Κατηγορία Νεανίδων

Ελπίδα Μαυραμματίδη – 30.98 – 16η – 7η στην Κατηγορία Κορασίδων

Αναστασία Φλώρου – 31.02 – 17η – 3η στην Κατηγορία Παγκορασίδων Β

1500μ. Επιφάνειας 

Γυναικών

Ιωάννα Τσιάβου – 15:03.78 – 1η – 1η και στην κατηγορία των Νεανίδων

200μ. Διπλά Πέδιλα 

Ανδρών

Βασίλ Τσέλο – 2:21.36 – 8ος – 1ος στην Κατηγορία Παμπαίδων Β

200μ. Επιφάνειας 

Γυναικών

Ελπίδα Μάκκα – 1:43.31 – 2η – 1η στην Κατηγορία Κορασίδων

50μ. Άπνοη 

Γυναικών

Βενετία Μπάτσιου – 20.04 – 2η – 1η στην Κατηγορία Νεανίδων

Βασιλική Μυλωνά – 20.20 – 3η – 1η στην Κατηγορία Κορασίδων

Άννα Ρουμνάκη – 22.66 – 7η – 4η στην Κατηγορία Κορασίδων

400μ. Υποβρύχιο

Ανδρών

Κωνσταντίνος Τσιάβος – 3:10.09 – 1ος

100μ. Διπλά Πέδιλα 

Ανδρών

Σπυρίδων Καλαϊτζής – 48.31 -4ος – 2ος στην Κατηγορία Εφήβων

Βασίλ Τσέλο – 1:01.48 – 6ος – 1ος στην Κατηγορία Παμπαίδων Β

Ιωάννης Μπάτσιος – 1:04.44 – 7ος – 1ος στην Προαγωνιστική Κατηγορία

Γυναικών

Βασιλική Μυλωνά – 55.03 – 3η – 2η στην Κατηγορία των Κορασίδων

Γεωργία – Κονδυλία Μπάτσιου – 55.74- 6η – 3η στην Κατηγορία των Κορασίδων

Άννα Βαντελά – 56.66 – 7η

Ιωάννα Σημαντήρα – 57.47 – 10η – 5η στην Κατηγορία των Κορασίδων

Κατιάννα Θωμάκου – 1:06.43 – 17η – 3η στην Κατηγορία Νεανίδων

100μ. Επιφάνειας 

Γυναικών

Ελπίδα Μάκκα – 48.98 – 1η – 1η και στην Κατηγορία των Κορασίδων

Άννα Ρουμνάκη – 51.42 – 3η – 2η στην Κατηγορία των Κορασίδων

Άννα – Μαρία Ξιάρχου – 54.41 – 5η – 3η στην Κατηγορία των Κορασίδων

400μ. Διπλά Πέδιλα

Ανδρών

Χρήστος Βακαλής – 4:03.34 -2ος – 1ος στην Κατηγορία Εφήβων

Γυναικών

Ελπίδα Μαυρομματίδη – 5:05.70 – 3η – 1η στην Κατηγορία Κορασίδων

Αναστασία Φλώρου – 5:13.72 – 6η – 3η στη Κατηγορία Παγκορασίδων Β

400μ. Επιφάνειας

Γυναικών

Ελπίδα Μάκκα – 3:41.23 – 2η – 1η στην Κατηγορία Κορασίδων