ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε-Ν Π-Κ ΠΠ-ΠΚ Α-Β ΑΘΗΝΑ (ΟΑΚΑ) 14-19 ΙΟΥΛΙΟΥ 2021

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΕΦΗΒΩΝ
19 Ιουλίου 2021
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ ΚΑΙ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ 22-25/7/2021
27 Ιουλίου 2021

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε-Ν Π-Κ ΠΠ-ΠΚ Α-Β ΑΘΗΝΑ (ΟΑΚΑ) 14-19 ΙΟΥΛΙΟΥ 2021

Στο κλειστό Κολυμβητήριο του ΟΑΚΑ και το Ποσειδώνιο κολυμβητήριο Θεσσαλονίκης, διεξήχθη (14-19 Ιουλίου) το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κατηγοριών στην Κολύμβηση.

Αρχικά (14-16/7) με τις Κατηγορίες Παμπαίδων – Παγκορασίδων Α’, Β’ και στη συνέχεια (17-19/7) με τις Κατηγορίες Παίδων – Κορασίδων και Εφήβων – Νεανίδων.

Συνολικά, σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη, μετέχουν 2.700 κολυμβητές / τριες από 160 σωματεία όλης της χώρας. Η Αθλητική Ένωση Χαϊδαρίου έδωσε το παρόν με πολύ καλές επιδόσεις!

Κατηγορία      Γύρος           ΑΜ             Ονοματεπώνυμο                     Γεν.        Σωματείο     Επίδοση       Κ/ξη      Βαθμ

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

ΠΚ-Β 171252 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΕΙΡΗΝΗ 2008 ΑΕ ΧΑΙΔΑΡ 01:02.86 3 15

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

ΕΦΗΒ ΤΕΛ.ΣΕΙΡ 159077 ΛΑΖΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2004 ΑΕ ΧΑΙΔΑΡ 02:01.43 14 3
ΠΠ-Α 166169 ΕΛΑΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2007 ΑΕ ΧΑΙΔΑΡ 02:01.27 2 16

50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

ΠΑΙΔ ΤΕΛ.ΣΕΙΡ 163065 ΒΟΥΒΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2006 ΑΕ ΧΑΙΔΑΡ 00:26.77 11 6
ΠΚ-Β 171249 ΚΑΠΠΕ ΕΥΤΥΧΙΑ ΔΑΝΑΗ 2008 ΑΕ ΧΑΙΔΑΡ 00:33.03 13 4
    100m  ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ
ΠΑΙΔ 163065 ΒΟΥΒΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2006 ΑΕ ΧΑΙΔΑΡ 00:59.31 12 5
ΠΚ-Β 171252 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΕΙΡΗΝΗ 2008 ΑΕ ΧΑΙΔΑΡ 01:10.17 1 18
171249 ΚΑΠΠΕ ΕΥΤΥΧΙΑ ΔΑΝΑΗ 2008 ΑΕ ΧΑΙΔΑΡ 01:12.77 4 14
200m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ
ΠΑΙΔ ΤΕΛ.ΣΕΙΡ 163065 ΒΟΥΒΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2006 ΑΕ ΧΑΙΔΑΡ 02:13.81 8 10
ΠΠ-Α 166169 ΕΛΑΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2007 ΑΕ ΧΑΙΔΑΡ 02:16.05 2 16
ΠΚ-Β 171248 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΚΩΒΙΝΑ 2008 ΑΕ ΧΑΙΔΑΡ 02:37.11 2 16
171249 ΚΑΠΠΕ ΕΥΤΥΧΙΑ ΔΑΝΑΗ 2008 ΑΕ ΧΑΙΔΑΡ 02:41.49 3 15

50m ΠΡΟΣΘΙΟ

ΚΡ-Α ΤΕΛ.ΣΕΙΡ 164558 ΠΙΚΟΥΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2006 ΑΕ ΧΑΙΔΑΡ 00:35.96 8 9

 

100m ΠΡΟΣΘΙΟ

ΚΡ-Α ΤΕΛ.ΣΕΙΡ 164558 ΠΙΚΟΥΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2006 ΑΕ ΧΑΙΔΑΡ 01:16.25  5     13

200m ΠΡΟΣΘΙΟ

ΚΡ-Α ΤΕΛ.ΣΕΙΡ 164558 ΠΙΚΟΥΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2006 ΑΕ ΧΑΙΔΑΡ 02:41.10 2 16
ΠΚ-Α 172559 ΦΟΥΝΤΑ ΑΣΗΜΙΝΑ 2007 ΑΕ ΧΑΙΔΑΡ 02:58.02 14 3
ΠΚ-Β 171248 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΚΩΒΙΝΑ 2008 ΑΕ ΧΑΙΔΑΡ 02:57.70 11 6

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ

ΕΦΗΒ ΤΕΛ.ΣΕΙΡ 159077 ΛΑΖΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2004 ΑΕ ΧΑΙΔΑΡ 02:18.25 11 6
ΠΠ-Α 166169 ΕΛΑΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2007 ΑΕ ΧΑΙΔΑΡ 02:20.11 2 16
165939 ΛΑΖΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2007 ΑΕ ΧΑΙΔΑΡ 02:29.44 11 6
ΠΚ-Α 172559 ΦΟΥΝΤΑ ΑΣΗΜΙΝΑ 2007 ΑΕ ΧΑΙΔΑΡ 02:41.10 13 4
ΠΚ-Β 171252 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΕΙΡΗΝΗ 2008 ΑΕ ΧΑΙΔΑΡ 02:40.16 5 13

400m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ

ΠΑΙΔ ΤΕΛ.ΣΕΙΡ 171246 ΔΙΑΣΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 ΑΕ ΧΑΙΔΑΡ 05:27.84 37
ΠΠ-Α 165939 ΛΑΖΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2007 ΑΕ ΧΑΙΔΑΡ 05:21.41 15 2
ΠΚ-Β 171248 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΚΩΒΙΝΑ 2008 ΑΕ ΧΑΙΔΑΡ 05:35.92 4 14

4 x 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

ΠΑΙΔ ΤΕΛ.ΣΕΙΡ 194 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ     03:56.12 26
164833 ΧΑΤΖΗΜΠΑΛΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2006 ΑΕ ΧΑΙΔΑΡ 00:57.34
163065 ΒΟΥΒΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2006 ΑΕ ΧΑΙΔΑΡ
163062 ΠΙΧΛΙΒΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2006 ΑΕ ΧΑΙΔΑΡ
168067 ΚΑΠΠΕΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2006 ΑΕ ΧΑΙΔΑΡ 02:58.78