Πολύ καλή παρουσία στην 1η ημερίδα Ορίων Τεχνικής Κολύμβησης για τους αθλητές της ΑΕΧ

Φορτωμένη με μετάλλια και μεγάλες διακρίσεις γύρισε από την Πάτρα η Προαγωνιστική ομάδα κολύμβησης της ΑΕ Χαϊδαρίου
17 Δεκεμβρίου 2019
Στο καμπ της προεθνικής Παίδων ο Φώτης Λαμπρόπουλος
18 Δεκεμβρίου 2019

Πολύ καλή παρουσία στην 1η ημερίδα Ορίων Τεχνικής Κολύμβησης για τους αθλητές της ΑΕΧ

Αξιόλογες παρουσίες και πολλές καλές επιδόσεις για τους αθλητές της ΑΕ Χαϊδαρίου περιελάμβανε η 1η ημερίδα Ορίων Τεχνικής Κολύμβησης που διεξήχθη στο «Πέτρος Καπαγέρωφ» του Πειραιά. Τα δελφίνια της ΑΕΧ είχαν την ευκαιρία να πραγματοποιήσουν κούρσες σε διάφορα αγωνίσματα και να κάνουν δοκιμές, ενώ έπιασαν όρια για να βρεθούν στους χειμερινούς αγώνες που αποτελούν τον πρώτο μεγάλο στόχο της χρονιάς.

Συγχαρητήρια στους αθλητές για την παρουσία τους, καθώς και στους προπονητές της ομάδας, Φραγκίσκο Σιάμο και Αντώνη Δαλαμάγκα.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα των αθλητών της ΑΕΧ

50μ. Επιφάνειας 

Ανδρών

Ορφέας – Ευάγγελος Φαρμάκης – 23.00 – 14ος – 5ος στην κατηγορία Παίδων

Ευάγγελος Ραντΐκοβιτς – 30.49 – 22ος – 3ος στην κατηγορία Παμπαίδων Β

Γυναικών

Ευδοξία Θωμάκου – 20.80 – 3η

Γεωργία – Κονδυλία Μπάτσιου – 23.57 – 16η – 5η στην κατηγορία Νεανίδων

Τριανταφυλλιά Ραντοΐκοβιτς – 24.21 – 17η – 4η στην κατηγορία Κορασίδων

100μ. Επιφάνειας 

Ανδρών

Κωνσταντίνος Τσιάβος – 40.56 – 8ος

Βασίλ Τσέλο – 46.45 – 14ος – 4ος στην κατηγορία Παίδων

Ορφέας – Ευάγγελος Φαρμάκης – 52.38 – 18ος – 7ος στην κατηγορία Παίδων

Ιωάννης Μπάτσιος – 55.97 – 21ος – 3ος στην κατηγορία Παμπαίδων Α

Ευάγγελος Ραντοΐκοβιτς – 1:12.66 – 27ος – 3ος στην κατηγορία Παμπαίδων Β

Γυναικών

Ευδοξία Θωμάκου – 44.82 – 1η

Βασιλική Μυλωνά – 48.68 – 8η – 4η στην κατηγορία Νεανίδων

Ελπίδα Μάκκα – 49.18 – 9η – 5η στην κατηγορία Νεανίδων

Γεωργία – Κονδυλία Μπάτσιου – 52.02 – 13η – 7η στην κατηγορία Νεανίδων

Τριανταφυλλιά Ραντοΐκοβιτς – 56.50 – 20η – 6η στην κατηγορία Κορασίδων

Αναστασία Φλώρου – 59.90 – 24η – 7η στην κατηγορία Κορασίδων

200μ. Επιφάνειας 

Ανδρών

Παναγιώτης – Γιώργος Κρεούζης – 1:35.33 – 7ος

Γυναικών

Ευδοξία Θωμάκου – 1:37.76 – 2η

Βενετία Μπάτσιου – 1:44.02 – 6η

Γεωργία – Κονδυλία Μπάτσιου – 2:01.92 – 13η – 4η στην κατηγορία Νεανίδων

Τριανταφυλλιά Ραντοΐκοβιτς – 2:10.58 – 15η – 4η στην κατηγορία Κορασίδων

Αναστασία Φλώρου – 2:11.62 – 16η – 5η στην κατηγορία Κορασίδων

400μ. Επιφάνειας 

Ανδρών

Παναγιώτης – Γιώργος Κρεούζης – 3:23.69 – 3ος

800μ. Επιφανείας

Γυναικών

Ελπίδα Μάκκα – 7:42.90 – 1η – 1η και στην κατηγορία Νεανίδων

Ιωάννα Σημαντήρα – 8:14:20 – 2η – 2η και στην κατηγορία Νεανίδων

50μ. Διπλά Πέδιλα

Γυναικών

Άννα Βαντελά – 25.91 – 8η

100μ. Διπλά Πέδιλα

Γυναικών

Βενετία Μπάτσιου – 52.53 – 2η

Άννα Βαντελά – 57.17 – 8η

200μ. Διπλά Πέδιλα

Γυναικών

Κυριακή Κουτσούκου – 2:04.80 – 5η – 3η στην κατηγορία Νεανίδων

400μ. Διπλά Πέδιλα

Ανδρών

Κωνσταντίνος Τσιάβος – 3:39.56 – 1ος

Ορφέας – Ευάγγελος Φαρμάκης – 4:10.50 – 3ος – 2ος στην κατηγορία Παίδων

Βασίλ Τσέλο – 4:27.84 – 5ος – 3ος στην κατηγορία Παίδων

Ιωάννης Μπάτσιος – 4:32.58 – 6ος – 1ος στην κατηγορία Παμπαίδων Α

Γυναικών

Βασιλική Μυλωνά – 4:18.36 – 4η – 2η στην κατηγορία Νεανίδων

Κυριακή Κουτσούκου – 4:21.75 – 5η – 3η στην κατηγορία Νεανίδων

Αναστασία Φλώρου – 4:49.56 – 6η – 2η στην κατηγορία Κορασίδων

50μ. Άπνοη

Ανδρών

Βασίλ Τσέλο – 19.19 – 8ος – 2ος στην κατηγορία Παίδων

Γυναικών

Βενετία Μπάτσιου – 19.51 – 5η

Βασιλική Μυλωνά – 20.13 – 8η – 4η στην κατηγορία Νεανίδων