Στα «ΛΑ’ Ιωνίδεια 2017» η αγωνιστική ομάδα κολύμβησης της ΑΕ Χαϊδαρίου

Μια νίκη και μια ήττα για την ΑΕΧ στη 2η αγωνιστική του κυπέλλου Χαϊδαρίου
29 Νοεμβρίου 2017
Απόλυτα επιτυχημένη η παρουσία της αγωνιστικής ομάδας κολύμβησης στα «ΛΑ’ Ιωνίδεια 2017», Αθλήτρια των αγώνων η Αφροδίτη Κατσιάρα
4 Δεκεμβρίου 2017

Στα «ΛΑ’ Ιωνίδεια 2017» η αγωνιστική ομάδα κολύμβησης της ΑΕ Χαϊδαρίου

Στους κολυμβητικούς αγώνες «ΛΑ Ιωνίδεια 2017» που διεξάγονται στο κολυμβητήριο της Νίκαιας λαμβάνει μέρος (1-3/12) η αγωνιστική ομάδα κολύμβησης της ΑΕ Χαϊδαρίου. Μετά την πρώτη πολύ επιτυχημένη ημερίδα ορίων που είχε γίνει στο Χαλάνδρι, η ομάδα του Παναγιώτη Καλογερόπουλου θα λάβει μέρος σε αγώνες 50άρας πισίνας.

Αναλυτικά οι συμμετοχές της ΑΕΧ και τα αγωνίσματα στα οποία θα πέσουν:

Αφροδίτη Κατσιάρα (400μ., 800μ., 1500μ. Ελεύθερο)

Φωτεινή Μέτσιου (400μ., 1500μ. Ελεύθερο, 400μ. Μικτή Ατομική)

Ευθυμία Ανδρικοπούλου (200μ. Ελεύθερο, 100μ., 200μ. Ύπτιο)

Ασπασία Κανελλοπούλου (50μ., 100μ., 200μ. Πεταλούδα)

Κωνσταντίνα Μέτσιου (200μ. Ελεύθερο, 200μ., 400μ. Μικτή Ατομική)

Κωνσταντίνα Παπακώστα (50μ., 100μ., 200μ. Ελεύθερο)

Ιωάννα Καββαδία (100μ. Πρόσθιο, 200μ., 400μ. Μικτή Ατομική)

Σταυρούλα Παπουτσή (200μ. Ελεύθερο, 100μ., 200μ. Πεταλούδα)

Νεφέλη Κονταρά ( 50μ., 100μ., 200μ. Ύπτιο)

Ξανθή Βακάλη (100μ., 200μ. Πρόσθιο, 200μ. Μικτή Ατομική)

Χαρά Βυθούλκα (200μ., 400μ. Ελεύθερο, 100μ. Ύπτιο)

Ειρήνη Οικονόμου (50μ, 100μ., 200μ. Πεταλούδα)

Κωνσταντίνος Διασίτης (50μ., 100μ., 200μ. Πεταλούδα)

Δημήτρης Γκαρτζονίκας (50μ., 100μ., 200μ. Πεταλούδα)

Απόστολος Δημήτριος Ζαγκοτής (200μ. Ελεύθερο, 100μ., 200μ. Ύπτιο)

Κωνσταντίνος Παναγιώτου (50μ., 100μ., 200μ. Ύπτιο)

Χαράλαμπος Φουρναράκος (50μ., 100μ., 200μ. Πρόσθιο)

Κωνσταντίνος Νικολόπουλος (200μ. Πεταλούδα, 100μ. Πρόσθιο, 400μ. Μικτή Ατομική)

Ορφέας – Ευάγγελος Φαρμάκης (100μ. Ελεύθερο, 100μ. Ύπτιο, 50μ. Πεταλούδα)

Χρήστος Γκουζέλος (100μ. Πρόσθιο, 200μ., 400μ. Μικτή Ατομική)

Χρήστος – Νικόλαος Κουλούρης (50μ, 100μ., Ελεύθερο, 50μ. Ύπτιο)

Γιώργος Καραθανάσης (200μ. Ελεύθερο, 100μ. Πεταλούδα, 200μ. Μικτή Ατομική)

Σταύρος Μυγιάκης (200μ. Ελεύθερο, 100μ. Πεταλούδα, 200μ. Μικτή Ατομική)

Χρήστος Βακαλής (100μ. Πεταλούδα, 100μ. Πρόσθιο, 200μ. Μικτή Ατομική)

Παναγιώτης – Γιώργος Κρεούζης (200μ, 400μ. 1500μ. Ελεύθερο)

Κωνσταντίνος – Μάριος Δουκόπουλος (400μ, 800μ, 1500μ. Ελεύθερο)

Ιωάννης Αυγελής (200μ. Ελεύθερο, 200μ., 400μ. Μικτή Ατομική)

Φώτης Παπαθανασίου (50μ., 100μ., 200μ. Πρόσθιο)

Μιχάλης Σπαράς (50μ., 100μ., 200μ. Ύπτιο)

Συνοδοί προπονητές είναι ο Παναγιώτης Καλογερόπουλος (αρχιπροπονητής) και η Βάσω Κρέστα. Καλή επιτυχία σε όλους του αθλητές.